KOMPLEXNÍ ONLINE KURZ FACEBOOK MARKETINGU BLUEFORCE PREMIUM

Během 4 týdnů se naučíte nasadit profesionální reklamní kampaně na Facebook a objevíte ty nejlepší online strategie pro navýšení tržeb ve vašem podnikání.
 
Proměňte váš Facebook na generátor nových klientů pro vaši firmu a získejte tak znatelnou konkurenční výhodu.

KOMPLEXNÍ ONLINE KURZ FACEBOOK MARKETINGU BLUEFORCE PREMIUM

Během 4 týdnů se naučíte nasadit profesionální reklamní kampaně na Facebook a objevíte ty nejlepší online strategie pro navýšení tržeb ve vašem podnikání.
 
Proměňte váš Facebook na generátor nových klientů pro vaši firmu a získejte tak znatelnou konkurenční výhodu.

CO ZÍSKÁTE VSTUPEM DO ONLINE KURZU?

 • Využijete příležitost, která může výrazně posunout Vaše podnikání
  Pokud vlastníte menší nebo střední firmu, tak se pro Vás nyní otevírá na Facebooku obrovská příležitost, kterou zvládne využít jenom velmi malé množství podnikatelů. Uvnitř kurzu se dozvíte přesně jak na to.
 • Získáte znatelnou konkureční výhodu
  Většina menších firem nedokáže efektivně prodávat na sociálních sítích a využívají je pouze na šíření podvědomí o značce a komunikaci s fanoušky. Naučit se profitabilně inzerovat Vám dodá obrovskou konkurenční výhodu.
 • Nebudete zbytečně vyhazovat peníze za nefunkční reklamu
  V kurzu se dozvíte jak mezi těmi miliony lidí, kteří jsou v ČR a Slovensku na Facebooku najít ty, pro které bude dávat zobrazení vašich sdělení největší smysl. Nebudete tak zbytečně vyhazovat peníze za zobrazování reklam nerelevantním uživatelům.
 • Objevíte systém pro předvítalené generování nových klientů/zákazníků
  Naučíte se Facebook používat jako efektivní zdroj potenciálních klientů pro Vaše prodejní procesy. Identifikujete ideální publikum, zacílíte a přesně umístíte reklamu. Budete také vědět jak implementovat funkční strategie a kdy a jak začít v reklamě úspěšně prodávat.

REFERENCE

Program obsahuje 7 modulů s 29 video-lekcemi

Modul 1: Základní nastavení účtů a pochopení platformy (5 videolekcí)

Pro úspěšné nasazení reklamních kampaní je zapotřebí nejdříve pochopit, na jakých principech stojí tato platforma a jak správně nastavit účty, tak abychom si zjednodušili práci a vyhnuli se případným potížím v budoucnu. Nejdříve si tedy projdeme správné založení účtu v Business Manageru.
Poté se podíváme na správce reklam, ukážeme si také důležité metriky, které musíme sledovat a společně nasadíme Facebook pixel.

Modul 2: Poznání trhu a nastavení laserového cílení (6 videolekcí)

Cílení je jedním z nejdůležitějších prvků úspěšné reklamy. Pro nastavení správného cílení, musíte nejdřív poznat, kdo je Váš ideální klient. Jako první poznáte do hloubky svoje zákazníky, dále si představíme druhy cílení a části vašeho trhu, na které je potřeba se zaměřit.
Vytvoříme také společně publika pro cílení. Díky tomu se naučíme, jak oslovit reklamou nové lidi v cílové skupině, návštěvníky webu, potenciální zákazníky a připomenout se stávajícím zákazníkům. Budete mít jistotu, že vaší reklamu uvidí ti správní lidé.

Modul 3: Efektivní nastavení reklamní kampaně (3 videolekce)

Nastavení reklamní kampaně, ovlivní významně její výsledky. Ukážeme si, jak se vyhnout chybám, které dělá většina inzerentů, tak abyste na rozdíl od nich zbytečně nepřicházeli o peníze. Vybereme společně vhodný účel pro naši kampaň a vy uvidíte kam umístit a hlavně kam neumisťovat vaše reklamy. Nakonec si nastavíme rozpočet a plán pro kampaně.

Modul 4: Tvorba úspěšné reklamy
(6 videolekcí)

Jak spustit opravdu úspěšnou reklamu? To se dozvíte v tomto modulu. Ukážeme si, jak vytvořit úspěšnou reklamu a videoreklamu. Jaké obrázky a grafika v reklamě fungují nejlépe, jak napsat úspěšný reklamní text a jak získat díky reklamě kontakty na potenciální zákazníky. Dozvíte se, jak vytvořit reklamu na Instagramu a v čem se liší od té na Facebooku. Už pouze tento modul stojí za celou cenu programu.

Modul 5: Jak využít retargeting pro znatelné navýšení návratnosti? (5 videolekcí)

V předchozích modulech jste ovládli Facebook platformu. V tomto modulu se dozvíte, jak posunout návratnost vašich kampaní na vyšší úroveň. Ukážeme si, jak kampaně efektivně testovat a navyšovat rozpočty tak, aby nedošlo ke ztrátě efektivity. Zjistíte, jaký využít magnet na kontakty pro vaše kampaně, který bude fungovat v roce 2020.
A nakonec společně nastavíme retargetingové kampaně pro získání maximální návratnosti z reklamy.

BONUS MODULY

BONUS Modul 1: Nejlepší online strategie pro navýšení prodejů

Představíme si nejlepší online strategii pro navýšení tržeb v podnikání, vybudování značky a získání nových klientů.
Strategii, která funguje v rychle se měnícím světě sociálních sítí právě teď, a se kterou se vaše šance na úspěch znásobí.

BONUS Modul 2: Jak využít Facebook messenger?

E-mail marketing se stává neefektivním nástrojem a Messenger tak jeho lepší alternativou, se kterou můžete rozesílat zprávy s vysokou mírou otevíratelnosti a vysokou mírou získaných prokliků. Nabízí tak řadu výhod a my si v tomto modulu ukážeme, jak je jednoduše využít. Dozvíte se, jak vám může Facebook Messenger, v kombinaci s vaší kampaní, výrazně zvýšit šanci na úspěch vašeho podnikání.

PROČ JE TENTO ONLINE KURZ LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ ŠKOLENÍ?

 • Možnost vracet se k jednotlivým lekcím
  Moduly se otevírají postupně během 4 týdnů, tak abyste měli čas převést do praxe správné postupy. Moduly poté zůstanou otevřené po celé 2 roky a vy se tak k jednotlivých lekcím můžete vracet, kdy se Vám to bude hodit.
 • Nejedná se o klasický kurz marketingu na sociálních sítích
  Kurz je zaměřen speciálně na dlouhodobé a stabilní navýšení tržeb v menších a středních firmách. Nejedná se o klasické školení, kde se naučíte dělat pěkné příspěvky, pořádat fotosoutěže a získávat fanoušky. Program je vytvořen tak, abyste se naučili využít ty nejlepší strategie zaměřené na výkon. Fanoušky budete získávat jako vedlejší produkt.
 • Podpora ke kurzu
  Tento kurz jsem připravili pro podnikatele, kteří chtějí uspět a růst. Pokud si nebudete vědět rady můžete se na nás během prvních 4 týdnů kurzu obrátit. Rádi Vám pomůžeme a poradíme, Váš úspěch je naším posláním.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Koupí programu nic neriskujete

Ihned po zakoupení programu budete mít otevřené první dva školící moduly. Můžete si je projít a pokud nebudete spokojeni s přínosem programu, stačí do 14 dnů napsat na info@digiforce.cz a my Vám peníze vrátíme.

PRO TY KDO CHTĚJÍ S FIRMOU RŮST

Právě Vám se nyní díky Facebooku otvírá obrovská příležitost. Příležitost, která může Vaše podnikání zaplavit množstvím nových klientů a znásobit tržby.

Na FB jsou v naší zemi miliony lidí, mezi kterými si můžete vybrat pouze ty, pro které dává zobrazení reklamy největší smysl. Nemusíte tak vyhazovat peníze za zobrazování reklamy nerelevantním uživatelům, jako se tomu dělo a děje na ostatních marketingových kanálech.

Pokud tuto efektivní reklamu ještě dokážete zkombinovat s těmi nejlepšími strategiemi, tak Vaše šance na úspěch poroste exponenciálně.

A to je přesně to, co se naučíte krok za krokem v programu Blueforce PREMIUM.

Běžné školení Facebook marketingu v agentuře Vás většinou nic užitečného nenaučí. Agentury jsou orientované na poskytování služeb pro velké klienty a nadnárodní korporace.

Jejich metody a podmínky pro úspěch jsou naprosto odlišné. 

Špatná strategie a neporozumění této platformy vedou k tomu, že většina menších inzerentů nedokáže tuto příležitost pořádně využít.

Příležitost, která se nemusí opakovat a bude brzy pryč.

Využijte jí a získejte znatelnou konkurenční, až téměř nefér výhodu. Ukážu Vám jak!

V tomto 4 týdenním online školení objevíte ty nejlepší metody nejenom z Facebook marketingu.

Metody, které jsem se za 8 let naučil od těch nejlepších marketérů na světě a opakovaně je testoval v prostředí České republiky. Nyní je přináším Vám přehledně poskládané ve videonávodech od A do Z.

JAKÁ JE CENA KURZU?

Cena běžného školení od agentury v ČR stojí od 2 500 Kč do 19 000 Kč. V tomto online kurzu máte to nejlepší know-how, ke kterému se můžete průběžně vracet, když je to potřeba. Cena online kurzu Blueforce PREMIUM je 9 750 Kč.